Home Moja historia

Moja historia

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś i dziękuję, że mnie czytasz!

Czwartego grudnia 1992 roku, przyszła na świat mała dziewczynka – Ewa. Z czterema włosami na krzyż była dumą dla swoich rodziców. Tak, tak to się zaczęło…

W skrócie…

Stuprocentowa introwertyczka zakochana w książkach. Moje serce należy do horrorów, kryminałów i thrillerów. Umysł mam otwarty, zatem lubię wkraczać w świat fantastyki. Jestem ciekawska, więc chętnie poznaję nowe gatunki literackie z którymi nie miałam do tej pory styczności. Moja dusza jest pełna słów…

Kilka faktów o mnie…

  • Już od najmłodszych lat przejawiałam objawy „inności”. W przeciwieństwie do moich rówieśników nie lubiłam chodzić do klubów – za głośno, za dużo ludzi, ciemno i nie ma jak książki czytać. Mój introwertyzm wygrywał (i wygrywa wciąż) w każdym większym skupisku ludzi. Jak to się kończy? Szukam jak najszybszej drogi ucieczki i pędzę w stronę… obojętnie, byleby najdalej od tłumów! Ale to nie tak, że nie lubię poznawać nowych osób! Chętnie zawieram nowe znajomości, wymieniam się poglądami i dyskutuję na wszelkie tematy. Po prostu czuję się nieswojo wówczas, gdy otacza mnie rzesza osobników płci wszelakiej.
  • Mam słomiany zapał – co tydzień obiecuję sobie, że od poniedziałku polubię się z aktywnością fizyczną.
  • Jestem strasznym pedantem. Wszystko musi być równiutkie, prościutkie i inne -utkie związane z mą przypadłością. Nawet moje książki poukładane są wielkością – nie tylko okładek, ale i tytułów!
  • Uwielbiam kawę i herbatę – to dla mnie dwa najcudowniejsze napoje! Reszta może nie istnieć!
  • Moim mistrzem jest bezapelacyjnie Stephen King – i to taka śmieszna historia troszkę, gdyż swego czasu do ręki bym nie wzięła jego książki, a tu proszę, cały regał wypełniony powieściami Kinga.
  • Kocham książki. Są moim alternatywnym światem w który mogę się zagłębić, aby porzucić smutki dnia codziennego. Traktuję je jak swojego najlepszego przyjaciela!
  • Uwielbiam zwierzęta. Posiadam dwa psy oraz trzy koty, ale gdybym mogła z chęcią zaadoptowałabym sowę, wilka, lisa, pandę, koalę, borsuka… c.d.n.

Historia blogowania…

Swoją przygodę z blogowaniem rozpoczęłam 21 sierpnia 2016 roku podczas pobytu na wakacjach w towarzystwie mojego męża. Swój pomysł na stronę internetową trzymałam skrzętnie ukryty pod kluczem w mojej głowie. Chciałam prowadzić witrynę w której będę pisać do Ciebie bezpośrednio Drogi Czytelniku – coś w stylu listów. Gdy kilka osób w kółko powtarzało mi, iż powinnam dzielić się swoim uwielbieniem do literatury – uległam. Początki nie były łatwe… Jako, że cierpię na pedantyzm (o którym wspomniałam Ci już wcześniej) wybór szaty graficznej, szablonu strony i wszelkiego rodzaju dopełniaczy graniczył z cudem (i nadal graniczy, gdyż ciągle kombinuję). Po wielu perypetiach w końcu się udało i tak oto jestem!
Chcę się rozwijać, chcę wprowadzać coś nowego, ale przede wszystkim chcę pisać do Ciebie ponieważ sprawia mi to niezwykłą frajdę!

– Jeśli masz jakieś pytania, zastrzeżenia lub po prostu chcesz ze mną porozmawiać to serdecznie zapraszam do kontaktu! Odpowiadam na każdą wiadomość!

Do przeczytania!