Image default
Fantastyka Książki Recenzje Science fiction

Endgame. Klucz Niebios – James Frey, Nils Johnson-Shelton

Drogi Czytelniku, pamiętasz gdy prosiłam Cię o to, abyś zastanowił się jak zareagowałbyś na wieść, że tylko od Ciebie zależy dalszy los Twoich bliskich? Pamiętasz co odpowiedziałeś?

Jeśli wówczas podjąłeś wezwanie Endgame to zapewne wiesz, że „Klucz Ziemi” został znaleziony. Nastąpiło coś, czego nie można cofnąć. Nadszedł drugi etap Gry! Endgame powraca, a koniec jest znacznie bliżej niż mogłoby się wydawać.

Szczęście, satysfakcja, zadowolenie – wszystko to tworzy cieniutki całun, który narzucamy na cierpienie. Ale ból zawsze się pod nim kryje. Czeka.

James Frey, Nils Johnson-Shelton

Uczestnicy pozostali przy życiu muszą sprostać kolejnym zadaniom, przebieg zdarzeń nabiera rozpędu bowiem teraz o Grze wiedzą wszyscy. Już nic nie jest pewne, każdy chce przetrwać. Rozpoczęła się walka z czasem.

Jeszcze więcej akcji, walki, sekretów, zagadek i rozlewu krwi. Jednak czy zasady i reguły Endgame pozostały takie same? Czy ktoś w nie ingerował? Czym tak naprawdę jest „Klucz Niebios” i jakie jest jego przeznaczenie?

Endgame jest zagadką życia, powodem śmierci. Grajcie. Co ma być, to będzie.

James Frey, Nils Johnson-Shelton

Przy tej powieści nie można się nudzić. Autorzy podobnie jak w poprzedniej części zapewnią Ci godną podziwu rozrywkę z którą nie tak łatwo się pożegnać. Dawka historii oraz opisy miejsc zabierają w zupełnie inny świat, tworząc unikatowy klimat. Każdemu z bohaterów poświęcono należytą uwagę, dzięki czemu możesz niemal wejść do ich umysłu, posłuchać myśli, dokładniej przyjrzeć się rozważaniom, a także lepiej ich poznać. Z każdą stroną napięcie sięga zenitu, wartka akcja zaskakuje, a samo zakończenie sprawiło, że niemal zaczęłam krzyczeć z rozpaczy, iż nie mogę od razu przeczytać następnej części!

Sprawdź pozostałe części serii!

Wpisy, które mogą Ci się spodobać

Detoks – Krzysztof Domaradzki

Bookmoment

Zbrodnia i Karaś – Aleksandra Rumin

Bookmoment

Miłość z nutą imbiru – Agnieszka Olejnik

Bookmoment