Image default
Książki Poradnik Recenzje

Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet – Dominika Nawrocka

Pieniądze szczęścia nie dają – to powiedzenie zna chyba każdy, jednakże czy jest ono prawdziwe? Wydaje mi się, że nie do końca ponieważ pieniądze odgrywają bardzo ważną rolę w życiu człowieka. Zapewnienie sobie podstawowych potrzeb (takich jak jedzenie czy dach nad głową) nie wchodzi w grę wówczas, gdy konto bankowe czy portfel wieje pustkami. Wielu ludzi zarzeka się, że oszczędza na wszystkim na czym tylko się da, a i tak mają problemy finansowe.

Jak zatem poradzić sobie z tym kłopotem i czy w ogóle można mu zaradzić? Na te pytania stara się odpowiedzieć Dominika Nawrocka w książce „Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet”, którą chcę Ci dziś przedstawić. Chyba nie muszę Ci wspominać, że książka dedykowana jest płci pięknej?

Przede wszystkim poradnik jest świetnym źródłem energii i motywacji do tego, aby podjąć właściwe kroki w odpowiednim zarządzaniu swoimi finansami. Autorka w przejrzysty sposób opisuje, że droga ku lepszej przyszłości nie jest usłana cierniami, wręcz przeciwnie – jest bardzo prosta, aczkolwiek wymagająca. Dominika Nawrocka zwraca uwagę w jaki sposób i z której strony ugryźć swe finanse, aby wyjść na tzw. prostą. Wiele przykładów przedstawionych w książce pozwoli Ci na rozpatrzenie różnych możliwości finansowych, a przytoczone metody czy wskazówki, sprawią, że będziesz chciała działać od razu! „Kobieta i pieniądze” to książka, która pozwoli Ci na rozwój w sferze lepszego zarządzania pieniędzmi, a sama edukacja w tym zakresie będzie bardzo lekka i przyjemna. Ważnym elementem, który posiada książka to osobiste doświadczenia autorki, które poprzez swą autentyczność dodatkowo mobilizują do działania. Dzięki słowniczkowi, zamieszczonemu na końcu książki mogłam w klarowny sposób dowiedzieć się co oznaczają niektóre słowa, których nie rozumiałam. „Kobieta i pieniądze” nauczyła mnie, że wolność finansowa jak i finansowa inteligencja są bardzo ważnymi elementami w moim życiu. Chcesz dowiedzieć się o czym mowa? Koniecznie zapoznaj się z lekturą.

Wpisy, które mogą Ci się spodobać

Instytut – Stephen King

Bookmoment

Dziewczynka, która wypiła księżyc – Kelly Barnhill

Bookmoment

Radykalni. Terror – Przemysław Piotrowski

Bookmoment