Image default
Kryminał Książki Recenzje Thriller

Krew z krwi – Pieter Bart Korthuis

Zabieram Cię dziś do gangsterskiego półświatka z którego nie tak łatwo się wykaraskać, a niespłacone długi prędzej czy później dadzą o sobie znać. Rozsiądź się zatem wygodnie w fotelu i „zapnij pasy”!

Pod fasadą normalności kryją się głęboko skrywane sekrety, prowadzące do niebezpiecznej gry i walki o życie. Morderstwo popełnione na oczach dziecka uruchamia lawinę nieprzewidzianych zdarzeń. Główna bohaterka musi stawić czoła zagrożeniu, które zostało wymierzone bezpośrednio w jej rodzinę, jednak powinna zachować szczególną ostrożność. Każde nieprzemyślane zachowanie ma swoją cenę. Czy kobiecie uda się ocalić najbliższych i raz na zawsze zerwać z przeszłością? Komu tak naprawdę może zaufać i czy finalnie odnajdzie spokój?

O wiele wcześniej powinna była nacisnąć na hamulec. Lata temu, wtedy gdy to jeszcze było możliwe.

Pieter Bart Korthuis

Gdy rozpoczynałam lekturę nie mogłam uchwycić prawidłowego rytmu powieści. Natłok informacji i retrospekcji przytłoczył mnie powodując niemały chaos, jednakże z czasem przedstawiona historia porywała mnie do tego stopnia, że z zapartym tchem śledziłam dalsze wydarzenia.

Książka jest godnym polecenia kryminałem w którym przewijają się wątki przemocy, traumy czy oddania rodzinie. Powieść doskonale obrazuje trud jakim jest dokonanie trafnej decyzji wówczas gdy kontrolę nad umysłem przejmują skrajne emocje.

Wpisy, które mogą Ci się spodobać

Nawiedzony dom na wzgórzu – Shirley Jackson

Bookmoment

Nothing more – Anna Todd

Bookmoment

Pasażerka – Alexandra Bracken

Bookmoment